יום ראשון, 14 באפריל 2013

מובטלים בשיעורי תורה - משנתו של יאיר לפיד

מובטלים בשיעורי תורה - משנתו של  יאיר לפיד..

מובטלים בשיעורי תורה
"נטל שווה לכולם!" זה מה שדחף את המצביעים לבחור בנציגים שזה המצע שלהם בעיקר, ובצדק!
נמאס לחלוטין מהמציאות שהחרדים לא עובדים, רק יושבים בשיעורי תורה ואנחנו אלה שצריכים לפרנס אותם. בנוסף אינם משרתים בצבא ואנחנו שולחים את הילדים שלנו להגן על המדינה עבורם, גם בענף ההשכלה אינם נוכחים כלל ורק החילונים מקדמים את כל הפיתוח של המדע והרפואה ובטח את אמצעי הלחימה שכה תורמים לנו.
עד מתי זה יימשך שאנחנו נישא בעול של החרדי הפרזיט? אולי עכשיו שיאיר לפיד בכנסת זה ייפסק והחרדים יקומו משיעורי התורה שלהם ופשוט יתברגו בחברה?
הרי ידוע שהם, החרדים, מקבלים 'גימלת אברך' בסך של 3000ש"ח בחודש שיוצא כמובן ממשלמי המיסים, וברור ומפורסם שברשתות המזון שלהם לא משלמים מע"מ כלל והכל בחצי מחיר, שאת השאר, אנחנו משלמי המיסים משלמים, שכמובן אין הם נכללים במושג הזה שנקרא משלמי המיסים. הם חיים את השיעורי תורה בבועה שלהם ותו לא!
מה אתם לא יודעים שבבני ברק ובירושלים בכל הערים והשכונות של החרדים מעסיקים רק חילונים כדי שהם יוכלו לשרוץ בשיעורי תורה?
הרי בכל העיריות, בתי ספר, גנים, ישיבות, מכולות, מכבסות, חנויות 'טמבור', בתי הדפוס, חנויות תשמישי קדושה, ביגוד חסידי, ביגוד לנשים, ביגוד לילדים, מגבעות, הלבשה תחתונה, מוניות, אוטובוסים, עורכי דין, סוחרים למיניהם, מאפיות, סופרי סת"ם, משגיחי כשרות, מגיהים, מוצרי חשמל, מסעדות, פלאפל, שווארמה, תופרים, תופרות וכו' וכו'
ברור שאת כל המישרות עבודה הללו לא מאיישים לומדי שיעורי התורה אלא רק חילונים ש'מייבאים' במיוחד מהעיר החילונית הסמוכה. ואם תקראו בעיתונים של רמת-גן ותל אביב הרי תיראו שמופיע במודעות: "דרוש עובד חילוני למסעדת בשרים בבני ברק" וכדומה.

אחיי ורעיי היקרים, לדאבוני אני אעדכן אתכם שנתח נכבד מהאוכלוסייה אכן מאמין שזוהי המציאות האבסולוטית השוררת במדינת ישראל.
רק תתבוננו לרגע קל עם מחשבה עמוקה ונקייה מנגיעות, פניות וכל מיני סטראוטיפים שגדלנו עליהם, ותבינו עד איזה מימדים של השפעה מגיעה התקשורת ועד כמה היא בעצם  - המושכות להשקפה של הישראלי הטיפוסי.
החל מעיתונים ועד חדשות באינטרנט, זו המדינה היחידה בעולם שכל שעה עגולה משמיעים בכל תחנות הרדיו חדשות!
חברים וחברות יקרים, צר לי לנפץ לכם את האשליה, אבל חשוב שתדעו שבציבור החרדים יש מיעוט שאכן רוב יומו הוא שיעורי תורה ואין הם שולחים ידם במלאכה פרט לתורה שהיא אומנותם ,אך גם  הם  (שהם כמה עשרות אלפים מתוך מיליון חרדים במדינה!) בסך הכול מקבלים מהמדינה כ700 ש"ח בחודש בלבד! וזוהי ההטבה היחידה שלהם, שאר המשכורת שלהם היא מאיסוף תרומות מנדיבים ברחבי העולם שרוצים חלק בשכר לימוד שיעורי התורה בעולם הבא.
הם משלמים מיסים כמו כולם, כולל ארנונה, משכנתא או שכירות, מע"מ, חשמל, מים, גז וכו" כמו כולנו בדיוק.
ושאר הציבור החרדי מתוך המיליון, כולו עובד רוב היום במישרות מלאות, גם הגברים וגם הנשים, בכל המקצועות שהזכרנו לעיל! כל אחד שיעבור בירושלים או בני ברק למשל יוכל לראות זאת במו עיניו.
בשארית זמנם הפנוי הם לומדים בשיעורי תורה כמה שאפשר...
אין קיצבאות מיוחדות ואין הנחות חריגות.
גם באוניברסיטאות ובמכללות החרדים כבר מזמן השתלבו במלוא המרץ ומעידים עליהם טובי המרצים שהם לומדים חומר במחצית הזמן משאר הלומדים כיון שהם מורגלים בלימודים מגיל קטן,
במערך הקצונה הקרבית בצה"ל שולטים באופן ניכר חובשי הכיפות.
גם יחידות מובחרות של שוטרים בתחום המיחשוב נתונות בהרכב מלא של חרדים אדוקים!
בתחום הרפואה מבריקים מאות רופאים במגוון התחומים.
וכן הלאה וכן הלאה.

לסיכום:
אני יודע שהרבה לא מודעים לנתונים הנ"ל, אך ניתן לבדוק אם הם אשליה או מציאות ע"י בירור קל.
מדהים שהתקשורת עשתה לציבור את מה שהעולם אומר דווקא שעושים לחרדי שלומד בשיעורי תורה - שטיפת מח. ממש כך, אין זה דבר שמצריך אמונה זוהי עובדה שכל אחד יכול לבדוק ולהיות נוכח.

אני נותן למאמר לייק אחד ענקי! מה אתם?

מקור המאמר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה